KARIÉRA

Společnost Live Energy s.r.o rozšiřuje svůj úspěšný tým o nové kolegy.

Chcete-li se stát jeho součástí, zdokonalit si prodejní a komunikační dovednosti pak je ten nejvyšší čas. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru patříme ke špičce a Vy máte možnost zařadit se mezi nás.

Pro pobočku Live Energy – Mimoňská 3223, Česká lípa, hledáme:

Telefonní specialista, výdělek až 25 000 Kč/měsíčně.

Pracovní náplň:

akvizice nových zákazníků

kontaktování klientů našich dlouhodobých obchodních partnerů

vytváření individulálních nabídek a rámcových smluv

evidence dat v databázi

prezentování zajímavých produktů a služeb

zjišťování spokojenosti zákazníků.

díky velkému výběru projektů Vám nabídneme produkt co Vám sedne

Požadujeme:

dobré komunikační schopnosti

příjemný hlasový projev v české jazyce

základní znalost práce na PC

spolehlivost a chuť do práce

smysl pro obchod

pozitivní přístup

Nabízíme:

možnost spolupráce dle Vašeho výběru – HPP, DPP

volbu docházky (možnost plánování směn)

měsíční odměna je 12.000 – 17.000 Kč (neomezené výkonnostní provize)

vstupní a průběžná odborná školení zcela zdarma, ale součástí odpracované doby

přátelský kolektiv všech věkových kategorií

moderní a vzdušné pracovní prostředí.

teplé i studené nápoje na pracovišti.
fyzicky nenáročná práce

motivační soutěže

příspěvek na dopravu pro přespolní

lokalita pracoviště v centru České Lípy

pracovní doba od pondělí do pátku 8.00 – 16.30 hod (pro plný pracovní úvazek)

pracovní doba bez víkendů a státních svátků

pozice vhodná pro absolventy

V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: jan.duben@liveenergy.cz

Budete-li splňovat naše požadavky, budeme Vás do 2 pracovních dnů kontaktovat, pro naplánování osobní schůzky.

Brigáda pro studenty, 20 hodin týdně.

Hledáš pohodovou, fyzicky i časově nenáročnou práci na léto, která bude mít váhu ve tvém životopise? Pak pro tebe máme super flek. Nabízíme ti brigádu v našem call centru v centru České Lípy na pozici Telefonní specialista. Brigáda je vhodná pro všechny, kteří chtějí získat praxi v rozvíjejícím se odvětví telemarketingu a naučit se prodejní a komunikační techniky.

Náplň práce:

péče o stávající zákazníky

Požadujeme:

brigáda od 20 hodin týdně

znalost práce na PC

Nabízíme:

proplacené odborné produktové a systémové zaškolení

brigáda od 80 – 100 Kč/hod (neomezené výkonnostní bonusy)

možnost plánování směn

nápoje na pracovišti